Привітання міського голови з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2021 07:00

Вже вчетверте ми відзначаємо свято, яке має надзвичайно яскраве патріотичне забарвлення - День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. Днем українського добровольця визначено 14 березня.

На початку подій на сході країни,  у березні 2014 року, мужні сини і доньки ризикуючи власним життям стали на захист територіальної цілісності та незалежності своєї країни. Це був складний та важкий шлях, але не дивлячись ні на що, вони першими прийняли на себе вогонь російських найманців.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.

Я сердечно вітаю Вас та бажаю миру, витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Богородиця захистить Вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

З повагою ,

Полонський міський голова                                      Франц СКРИМСЬКИЙ