ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, ПО ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ

Дата: 17.02.2021 10:49

1. Урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки «Зоріє Лесине ім’я» (Будинок культури, театр «Толока», 25 лютого 2021 року).

2. Обласне літературне свято «Горить зоря її поезії над краєм» (Центральна бібліотека, 25 лютого 2021 року).

3. Онлайн-конкурс читання творів Лесі Українки «Нехай мої співи лунають» (протягом місяця).

4. Презентація книг «Дві долі - одна філософія життя», «Величні сподвижниці України» (Центральна бібліотека, 25 лютого 2021 року).

5. Онлайн-читання п’єси Неди Нежданої «І все-таки тебе я зраджу».

6. Відеопроект «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» (прем’єра - лютий 2021 року).

7. Відеопроект «Хотіла б я піснею стати» (презентація фольклорної пісні «Коло млина, коло броду...» зі збірки «Народні мелодії. З голосу Лесі Українки», уп. Климент Квітка), (прем’єра - лютий 2021 року).

8. Видання методично-бібліографічних матеріалів «Я послана у світ, щоб в нім додати світла» на допомогу бібліотекарям щодо відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки (методично-бібліографічний відділ Центральної бібліотеки, лютий 2021 року).

9. Онлайн читання творів Лесі Українки (Центральна бібліотека, протягом лютого 2021 року).

10. Молодіжний онлайн челенж «Лесина весна» (Центральна бібліотека, лютий 2021 року).

11. Книжково-ілюстративна виставка «Славетна дочка України» (Центральна бібліотека, лютий 2021 року).

12. Літературний вечір «Без надії сподіваюсь» (Центральна бібліотека, лютий 2021 року).

13. Книжкова виставка «Творчий доробок Лесі Українки (філія Центральної бібліотеки в с.Роговичі).

14. Книжкова виставка-присвята «Ні! Я жива» Я буду вічно жити! Я маю в серці те, що не вмирає...» (бібліотека для дітей, лютий 2021 року).

15. Поетичний вернісаж «Віршів віночок від Лесі Українки» (бібліотека для дітей, лютий 2021 року).

16. Літературна вітальня «Її вірші, як перла многоцінні, як дивний скарб серед земних століть» (бібліотека для дітей, 25 лютого 2021 року).

17.Обласний поетичний відеострім «Лунає слово Лесі Українки» (бібліотека для дітей, 25 лютого 2021 року).

18. Літературно-поетичний альманах «Вінок шани Лесі Українки» (філія Центральної бібліотеки в с.Великі Каленичі, лютий 2021 року).

19. Поетичні читання «Горить зоря її поезії над краєм» (філія Центральної бібліотеки в с.Бражинці, 25 лютого 2021 року).

20. Літературний портрет «Хотіла б я піснею стати...» (філія Центральної бібліотеки в с.Онацьківці, 25 лютого 2021 року).

21. Літературно-музичне свято «Її життя - сонячний промінь» (філія Центральної бібліотеки в с.Варварівка, 25 лютого 2021 року).

22. Вікторина «Ти себе українкою звала...» (філія Центральної бібліотеки с.Прислуч, 25 лютого 2021 року).