15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2021 15:12

15 лютого в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-у річницю виведення військ з Афганістану.

Щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тих війнах 15 лютого 2021 року біля пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам,  відбулась панахида за загиблими  під час бойових дій на території інших держав.

На церемонію вшанування за загиблими зібрались воїни-інтернаціоналісти на чолі з головою районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктором Чудіновим. Участь в заході  взяли секретар ради  Полонської міської об’єднаної територіальної громади Сергій Нарожний , ветерани інших локальних воєн, представники громадськості, працівники виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. Фото без опису

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок.

Секретар ради  Полонської міської об’єднаної територіальної громади Сергій Нарожний  від свого імені та від імені Полонського міського голови Франца Скримського, депутатів Полонської міської ради ОТГ, членів її виконавчого комітету та працівників апарату виконавчого комітету ради передав найщиріші вітання воїнам-інтернаціоналістам з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, наголосивши на тому що воїни-інтернаціоналісти є взірцем патріотизму та служіння народу і державі у наші дні.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ з Афганістану окремим воїнам-інтернаціоналістам були вручені  грамоти та цінні подарунки.

По завершенню заходів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям були  покладені  вінки та квіти.