Санаторно – курортне лікування учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Дата: 12.02.2021 10:37

Відділ управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації надає інформування та роз’яснення щодо переліку документів, визначених пунктом 5 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015р. №200, які подаються учасником антитерористичної операції (операції об’єднаних сил)

Учасник АТО(ООС) подає до органу соціального захисту населення документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції (операції об’єднаних сил)  в районах її проведення.

Медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0.

Копію посвідчення учасника бойових дій.

Копію паспора.

Копію ідентифікаційного коду.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням відбувається виключно в межах України.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням відбувається в закладах охорони здоров’я, які співпрацюють з Міністерством соціальної політики України та органами соціального захисту населення. Фото без опису

Особа,  яка перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в органах соціального захисту населення, але в поточному році одержала безоплатну путівку, знімається з обліку.

Поділ путівки  та передача її іншій особі забороняється.

Дія порядку не поширюється на осіб, яких визнано ветеранами відповідно до закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», військовослужбовців і членів їх сімей, осіб які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (крім військовослужбовців строкової служби з числа осіб, на  яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), та осіб зазначених у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року  №200.