Онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Дата: 21.01.2021 16:05

У 2019 році Координатором в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».

Онлайн-курс має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Фото без опису

Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які форми може мати домашнє насильство. Запропоновані тексти, лекції та ілюстрації допомагають розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих, хто працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку.

Онлайн-курс доступний за посиланням https://www/noniolence/ed-era.com

За матеріалами Міністерства соціальної політики України