На Хмельниччині відбувся завершальний етап передачі земель сільськогосподарського призначення

Дата: 23.12.2020 15:27

На виконання Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» і Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 р. № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» відбувається передача земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, із державної власності у комунальну.

22 грудня представники восьми об’єднаних територіальних громад Хмельниччини та Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області підписали акти прийому-передачі земель загальною площею 3960,6265 га.

Берездівська ОТГ – 44,0000 га

Деражнянська міська ОТГ – 1770,4677 га

Полонська міська ОТГ – 404,0128 га

Солобковецька ОТГ – 125,0000 га

Улашанівська ОТГ – 342,8876 га

Хмельницька міська ОТГ – 490,5682 га

Чемеровецька ОТГ – 377,0513 га

Щиборівська ОТГ – 406,6389 га

Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад дасть можливість чітко і прозоро формувати дохідну частину місцевих бюджетів в частині плати за землю та стимулюватиме територіальні громади до їх добровільного об’єднання.

Закликаємо представників об’єднаних територіальних громад проводити сесії та приймати рішення про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

НАКАЗИ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність