Шановні енергетики!

Дата: 22.12.2020 08:11

Щиро вітаю вас з професійним святом!
Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, в’язку та соціальної сфери та комфорт в оселях  жителів громади. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали вам наставники – досвідчені фахівці.

Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. Не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками вони забезпечували життєдіяльність громади. Здоров'я, молодості й енергійності вам ще на довгі роки.

А молодим енергетикам бажаю постійного професійного зростання, морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.

Бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.