Пишаємося переможцями обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 11.12.2020 14:16

За підсумками проведення обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 навчальному році, двоє учнів закладів загальної середньої освіти громади, показавши високий рівень знань з української мови та літератури, здобули перемогу у  ІІІ етапі конкурсу.

Диплом ІІ ступеня отримала Соболевська Олександра, учениця 8 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Чабан Олена Іванівна);

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Шидея Романа, учня 11 класу Кустовецького ліцею (вчитель Шидей Олена Василівна).

Вітаємо  наших учнів-переможців, їхніх вчителів-наставників  з гарним результатом на ІІІ обласному етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Бажаємо, щоб знання, отриманні в школі  забезпечили гарну платформу, з якої ви зможете оцінити ваші здібності, а відтак - сформувати навички, які обов’язково приведуть вас до  успіху у житті. Нових вам творчих злетів та перемог.