Інформація про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 25.11.2020 11:22

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати  конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт  з проведення експертної оцінки земельних ділянок ,який відбувся 23.11.2020року.

Конкурсною комісією  прийнято рішення про визначення переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності  у сфері оцінки земельних ділянок:

1.  Земельно –аграрний центр   « Карат»,щодо земельних ділянок:

• площею 572 кв.м., розташованої за адресою : м. Полонне, вул Н.С.Говорун ,39  - вартість послуг 1000 грн;

- площею 22676 кв.м., розташованої за адресою м. Полонне вул  Привокзальна,66    вартість послуг 1500 грн.

2.  «Українська Універсальна Біржа» щодо земельних ділянок :

- площею 216 кв.м., розташованої за адресою: м.Полонне, вул  Привокзальна,9А вартість послуг 2280 грн.;

- площею 600 кв.м., розташованої за адресою с. Троєщина  вул. Радянська,3а Полонського району Хмельницької області - вартість послуг 2280 грн.;

- площею 200 кв.м., розташованої за адресою с. Новоселиця, вул. Шевченка,102А Полонського району  Хмельницької області   - вартість послуг 2280 грн.