Кризовий центр «Місто Добра»

Дата: 10.11.2020 10:20

З метою сприяння у наданнi послуг особам, якi постраждали вiд домашнього насильства, зокрема в частинi забезпечення мiсцем тимчасового, безпечного, цiлодобового перебування, органiзацiї допомоги особам, якi опинились в скдадних життєвих_ обставинах та не мають місця проживання, у яких вiдсутнi документи, що посвідчують особу, як наслiдок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв'язкiв мiж мамою та дитиною - органiзовано роботу Кризового центру для жiнок iз дiтьми «Місто Добра»:

Мiсцезнаходження: м. Чернiвцi, вул, Рiчна,10;

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з ycix номерів по Україні;

+З8 (099) 2000 103 офiс БФ «Я майбутнє Украiни»;

050 243 69 71 керiвник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityоfgoodness@ gmail.com;

Офiцiйний сайт https://misto-dobra.com.ua .

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та мiсце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка - мама самостiйно вміє забезпечувати себе та своїх дiтей.

У примiщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цiлодобового перебування 80 осiб, якi забезпечуються всіма необхiдними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осiб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добрa» можутъ бути жiнки iз дітьми з усіх областей України надання та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканцi притулку отримують квалiфiковану медичну, юридичну, психологічну, педагогiчну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись. Фото без опису

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно  на бажанні та потенціалі самої жінки.

Протягом реабiлiтацiї родини, працiвники Кризового центру тримають зворотній зв'язок iз установою, яка скерувала родину та iнформують про проведену роботy з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

• попереднє узгодження  із центром по телефоні чи електронній пошті;
  • флюрографія;
  • аналіз на Torch -iнфекцii.

З детальною інформацією про діяльнiстъ Кризового центру для жiнок iз дiтьми «Місто Добра» можна ознайомитись на офіційному web-сайтi Центру за посиланням https://misto-dobra.com.ua.

У разі звернення родин, якi опинилися в складних життєвих обставинах з метою збереження родинних зв’язків між батьками та дітьми, відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади забезпечує можливість скерування мами з дітьми до даного Кризового центру.