ПОДЯКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 06.11.2020 11:47

Шановні полончани та жителі сіл міської об’єднаної територіальної громади,

Завершився виборчий процес на місцевих виборах 2020 року.

Щиро дякую всім виборцям Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, які взяли участь в голосуванні за вашу активну громадську позицію, розуміння та підтримку, яку ви проявили до всіх кандидатів на посаду міського голови та кандидатів в депутати міської ради.

Вдячний членам виборчих комісій, спостерігачам, організаціям політичних партій за належну організацію та проведення виборів.

Водночас низька явка виборців на голосування 25 жовтня змушує задуматися всіх нас над багатьма речами, значить далеко не все гаразд сьогодні в нашому житті.

Та все ж не дивлячись на таку зневіру до влади, Полонська міська об’єднана територіальна громада зробила свій вибір.

Результат голосування за міського голову у 51% оцінюю, як прояв підтримки тієї роботи, яка велася в місті та селах об’єднаної громади останні    5 років. Цей результат здобутий завдяки спільній, злагодженій діяльності депутатського корпусу міської ради, членів виконавчого комітету ради, працівників апарату, громадських активістів, небайдужих до проблем нашої об’єднаної громади керівників підприємств, приватних підприємців та мешканців громади.

Розумію, що кожен голос відданий за мене – це надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі.

Роботи попереду чимало: продовження програми ремонту доріг та тротуарів в місті та селах  об’єднаної громади, подальша реалізація проектів вуличного освітлення населених пунктів громади, будівництво та модернізація каналізаційно-водопровідної мережі, проведення робіт з впорядкування та благоустрою територій, зміцнення матеріальної бази комунального господарства тощо.

Вірю і надіюсь на співпрацю мешканців громади з новообраним депутатським корпусом Полонської міської ради ОТГ. Розраховую також на підтримку та конструктивний підхід до вирішення проблем нашої громади новообраної районної ради, депутатів обласної ради, місцевих органів державної виконавчої влади, громадських організацій та політичних партій.

Ще раз дякую всім за довіру.

Будемо разом робити місто Полонне та наші села кращими.

З повагою, міський голова Франц СКРИМСЬКИЙ