Шановні залізничники!

Дата: 04.11.2020 11:55

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ щиро вітає Вас із професійним святом - Днем залізничника.

Важко уявити сучасне життя без залізниці, яка посідає важливе місце в економіці нашої громади та країни. На даний час з гордістю можна зазначити, що залізниці України стали символом надійності, постійного руху вперед і прагнення до розвитку, а професія залізничника і донині залишається найбільш затребуваною і почесною. Відкриваються нові маршрути, розвивається інфраструктура, збільшується швидкість руху, підвищується якість обслуговування. Фото без опису

Успішна робота залізничного транспорту залежить, в першу чергу, від сумлінної роботи його працівників. Сьогодні на залізниці працюють фахівці найвищої кваліфікації - справжні професіонали, які добре знають і люблять свою справу. Вони по праву можуть пишатися славетними сторінками історії галузі, її досягненнями та успіхами.

Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування.

У день професійного свята бажаємо всім залізничникам  міцного здоров’я, нових професійних здобутків, успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях.