Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу.

Дата: 03.11.2020 12:02

Книги - кораблі   думки,
мандрують по хвилях
часу й обережно несуть свій дорогоцінний
вантаж від покоління до покоління.
Ф. Бекон

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Україні 01 жовтня 2020 року у закладах загальної середньої освіти стартував щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Головна мета заходу - привернення уваги до екологічних проблем і активізація роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.

Протягом жовтня шкільні бібліотекарі закладів освіти Полонської громади свою екологічну просвітницьку роботу спрямували на проведення цікавих заходів: конференцій «Природа – колиска людства, її дім і світ», екологічних акцій «Земля на долонях турботи», тренінгів «Екологія і ми», книжкових виставок «Природа – джерело життя, краси і натхнення», конкурсів малюнків «Природа очима дітей», бесід, екологічних ігр-подорожів, вікторин, тощо. Фото без опису

Звісно, що враховуючи епідеміологічну ситуацію, поширення короновірусної пандемії, перевага надавалася  проведенню заходів в дистанційному режимі, та бібліотекарі справилися із цим викликом. Усі заплановані заходи було проведено на належному рівні, аби ще раз привернути увагу здобувачів освіти до її величності - Книги. Про яку так влучно та мудро сказав  Іван Франко: «Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить.»