На Хмельниччині учасникам бойових дій надано у власність земельні ділянки загальною площею майже 22 тис. га

Дата: 03.11.2020 09:38

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, у Хмельницькій області бійці отримали у власність 13 723 ділянки загальною площею 21,82 тис. гектара. Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 11 148 ділянок загальною площею 21,52 тис. га, для ведення садівництва – 2 575 ділянок площею 302,7 гектара.

Загалом за цей період до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами про отримання землі у власність звернулися 34 692 військовослужбовці. За результатами розгляду звернень 21 432 військові отримали дозволи на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 33,12 тис. гектарів.

Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 4 863, Старокостянтинівському – 4 292 та Кам’янець-Подільському – 3 174 районах області.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.