На Хмельниччині учасникам бойових дій надано у власність земельні ділянки загальною площею майже 22 тис. га

Дата: 03.11.2020 09:38

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, у Хмельницькій області бійці отримали у власність 13 723 ділянки загальною площею 21,82 тис. гектара. Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 11 148 ділянок загальною площею 21,52 тис. га, для ведення садівництва – 2 575 ділянок площею 302,7 гектара.

Загалом за цей період до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами про отримання землі у власність звернулися 34 692 військовослужбовці. За результатами розгляду звернень 21 432 військові отримали дозволи на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 33,12 тис. гектарів. Фото без опису

Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 4 863, Старокостянтинівському – 4 292 та Кам’янець-Подільському – 3 174 районах області.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.