Вітаємо з днем народження!!!

Дата: 28.10.2020 08:24

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають громадянина міста Полонного, голову Громадської  ради при виконавчому комітеті Полонської міської ради

Павлюка Миколу Івановича з Днем народження!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Насамперед бажаємо Вам  міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас  у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!