ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 15.10.2020 14:18

«ПОЛОЖЕННЯ про Громадський бюджет  Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади»
      Виконавчим комітетом Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розроблено проект регуляторного акта «Положення про Громадський бюджет  Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади».

Метою прийняття зазначеного рішення є взаємодія органів місцевого самоврядування та громадян Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади в процесі впровадження механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для забезпечення соціально-економічного розвитку Полонської об’єднаної територіальної громади та покращення добробуту її мешканців.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу, розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (https://pol-otg.gov.ua/) в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта надсилаються в письмовому вигляді на протязі місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту на адресу виконавчого комітету Полонської міської ради  ОТГ: 30500, Хмельницька обл., м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113,  е-mail: mr_polonne@ukr.net,  телефон (03843) 2-00-93.

Про затвердження  Положення про Громадський бюджет Полонської міської об'єднаної територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу результативності регуляторного акту Про затвердження Положення про Громадський бюджет  Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади