Мітинг з нагоди Дня захисника Вітчизни біля Алеї Слави.

Дата: 13.10.2020 14:55

14 жовтня, на свято Покрови пресвятої Богородиці, наша держава відзначає День захисника України та День українського козацтва. З цієї нагоди, біля  Алеї Слави «Воїни-світла, воїни-добра», відбувся мітинг в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, голова районної ради Олег Янчук, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олександр Коблай, рідні та близькі наших воїнів-земляків, які загинули на сході нашої держави, учасників бойових дій у зоні проведення ООС, представників Полонського районного військового комісаріату, трудових колективів, учнівської молоді та громадськості.

Молебень з вшанування полеглих  земляків-захисників рідної землі провів благочинний церков Помісної Православної Церкви України, отець Андрій. Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, до пам’ятників знаків загиблим землякам у зоні проведення ООС. Вшановуючи наших славетних предків-козаків керівники району та міста поклали квіти до підніжжя кургану «Козацька могила». Фото без опису

Ми схиляємо голови перед всіма, хто загинув за незалежність України. Шануємо воїнів, які продовжують сьогодні боротьбу. Вдячні всім військовим, готовим захищати нашу державу.