Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 02.10.2020 15:00

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, керуючись рішенням 97-ї сесії І скликання Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 11.09.2020 року №14, виконавчий комітет  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади – спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту ( 2 посади).

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

• заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
  • автобіографія;
  • копію сертифікату про проходження профілактичного наркологічного

та психіатричного огляду;

• копію трудової книжки;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантних посад:

• посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками:

-  знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», знання законодавства у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту» «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

-   співбесіди з метою оцінки відповідності досвіду, компетенції, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новий шлях“.

Документи приймаються за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Л.Українки,113,   додаткова інформація за тел. 2-05-46.