Профілактичний рейд до сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 26.09.2020 21:16

25 вересня 2020 року начальником служби у справах дітей, головним спеціалістом служби у справах дітей Полонської РДА, начальником відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ та дільничним офіцером поліції  - було здійснено виїзди та обстежено житлово-побутові умови сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Для сімей зі складними життєвими обставинами було роз’яснено щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, роз’яснено щодо використання електроприладів та безпечне користування пічним опаленням в будинках. Разом з тим, була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства та наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині. Під час візиту, стосовно 3 батьків, де виховуються діти були складені адміністративні протоколи, щодо невиконання батьківських обов’язків.

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ