Щиро вітаємо працівників та ветеранів лісового господарства з професійним святом – Днем працівників лісу!

Дата: 20.09.2020 10:07

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства.

Переконаний, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

Бажаю працівникам лісового господарства міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.Велике вам спасибі за невтомну працю і самовідданість! Нехай завжди вас супроводжує оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі процвітання лісової галузі!