У службі зайнятості можна безкоштовно отримати рекрутингові послуги

Дата: 11.09.2020 20:15

Близько 13,4 тисяч вакансій укомплектували роботодавці Хмельниччини у поточному році за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості, у тому числі і за допомогою рекрутингової методики.

Рекрутинг (від фр. Recruit – «набирати», «вербувати») – набір персоналу в штат компанії або під замовлення клієнта.

Робота фахівців з рекрутингу полягає у здійсненні оперативного та ефективного пошуку кандидатів відповідно до вимог роботодавця, тобто фахівці виступають в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи.  Для цього, рекрутер – фахівець служби зайнятості здійснює підбір працівників аналізуючи професійно-кваліфікаційних склад безробітних, використовує інтернет-сайти пошуку роботи, звіти 4-ПН щодо професійного складу працівників, які вивільнятимуться.

«Щодня фахівець з рекрутингу переглядає сотні, а інколи і тисячі резюме, що розміщуються на популярних ресурсах про роботу. У процесі відбору відшуковуються більше двадцяти-тридцяти кандидатів, які могли б підійти на зазначену посаду. Після того як резюме відібрані і вивчені починається обдзвін для першого «експрес-інтерв’ю». Наступний етап – співбесіда. За допомогою простих запитань рекрутер намагається скласти психологічний і професійний портрет кандидата, з’ясувати, наскільки він відповідає заявленим вимогам. Після того, він організовує для відібраних кандидатів проходження співбесіди безпосередньо з роботодавцем», – роз’яснює директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. Фото без опису

Основні переваги метода рекрутингу для роботодавців:

– роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, тому що попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами;

– не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості на безкоштовній основі;

– роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися онлайн-сервісами та ресурсами служби зайнятості;

– роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Зазначимо, що з початку року рекрутерами було укомплектовано майже 90% зі всіх опрацьованих вакансій. Розглянуто понад 3,2 тис. резюме та проведено 5020 співбесід з шукачами роботи.

Отож, якщо ви шукаєте кадри, скористайтесь послугами рекрутерів служби зайнятості.

Довідково: станом на 1 вересня 2020 року актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості