Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 02.09.2020 18:32

від 02.09.2020 року

засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади»

Присутні члени комісії:  6 осіб.
Відсутні члени комісії:  Сімчера І.В.
Голова комісії:  А.Л. Коріньовська
Секретар:           Т.П. Майданець

Порядок денний засідання:

1. Розгляд поданих на конкурс заяв, відповідність наданих документів встановленим вимогам.

Коріньовська А.Л., голова

конкурсної комісії.

1. Організаційні засади проведення конкурсу.

Майданець Т.П., секретар

конкурсної  комісії.

1. Слухали: інформацію Коріньовської А.Л., голови конкурсної комісії щодо кандидатів на участь у конкурсі та відповідність поданих документів встановленим вимогам.

Вирішили:

1. допустити до участі у конкурсі:
  • Лівандовську Анну Борисівну на посаду вчителя-реабілітолога;
  • Олійник Тетяну Анатоліївну вчителя-дефектолога;
  • Казьмірчук Ольгу Антонівну – вчителя-логопеда,

так, як всі надані ними документи відповідають встановленим вимогам;

1. підготувати та надати в письмовій формі повідомлення про допуск до участі у конкурсі.

Голосували: за - 6  чоловік, проти – 0.

1. Слухали: інформацію Майданець Т.П., секретаря конкурсної комісії щодо організаційних засад проведення конкурсу.

Вирішили:

1. провести конкурс 03 вересня 2020 року о 13.00 годині в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ в два етапи:
  • письмовий іспит та визначення його результатів;
  • співбесіда та визначення її результатів,

дотримуючись Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання Полонської міської ради ОТГ від 25.05.2018 року № 21, наказів відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ від 22.06.2020 року № 104 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», від 29.08.2020 року № 129 «Про внесення змін до наказу від 30.06.2020 р. № 119 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади».

1. визначення переможців конкурсного відбору за підсумковим рейтингом.

Голосували: за - 6  чоловік, проти - 0

Голова комісії:      ________________                    Коріньовська А.Л.

Секретар комісії:  ________________                    Майданець Т.П.

Члени комісії:       ________________                    Сідорська Г.Д.

________________                     Лапець В.А.

________________                    Андрійчук А.М.