На Полонщині вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 15:56

На Полонщині вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621/2019 установлено в Україні щорічно  відзначати 29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відтак, з цієї нагоди, сьогодні, 28 серпня 2020 року, біля Меморіального комплексу « Алея Слави загиблим землякам в  зоні проведення ООС»  відбувся захід, приурочений цьому дню – «Героїв Україна пам’ятає».

Розпочав захід перший заступник голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Олег Кулінський та  виступили  голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, заступник голови районної ради Юрій Світак, мама  героя, який загинув в зоні проведення ООС Максима Свінціцького, Людмила Свінціцька, заступник керівника районної Спілки бійців АТО Олександр Кухарчук, учасники Операції об’єднаних сил, рідні та близькі наших земляків-героїв, які «Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади, представники установ, організацій, підприємств району, громадськості  та місцеві ЗМІ.

Нашим героям – землякам  за мужність, героїзм, самовідданість та значні заслуги перед Батьківщиною, проявлені вході проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України  згідно рішення сесії 95 –ої позачергової сесії I скликання Полонської міської ради  від 07 липня 2020 року № 5 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади» (посмертно )  та  було вручено Посвідчення про присвоєння «Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади» батькам, сини яких загинули в ході проведення антитерористичної операції  та операції об’єднаних сил на сході України.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять захисників України, які віддали своє життя в боях на Сході України і які  назавжди в нашій пам’яті залишаться Героями та поклали квіти до пам’ятників загиблим Героям.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв нашої славетної Батьківщини.

Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!