До уваги виборців району!

Дата: 25.08.2020 08:38

9 вересня 2020 року закінчується термін подачі заяв щодо зміни виборчої адреси для участі у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Якщо ви проживаєте не за місцем своєї реєстрації, якщо ви не маєте зареєстрованого місця проживання, якщо ви маєте довідку внутрішньо переміщеної особи, тоді вам необхідно звернутися із заявою щодо зміни виборчої адреси у паперовій формі (або в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису) до органу ведення Державного реєстру виборців.

Також через «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) можна здійснити перевірку своїх особистих даних, занесених до Державного реєстру виборців, або звернутися особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців Полонської РДА за адресою: м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, кабінет 43.

Відділ ведення Державного

реєстру виборців апарату