Усвідомлене та відповідальне батьківство

Дата: 20.08.2020 11:29

Запорукою особистого щастя кожної людини є створення сім’ї та народження дітей. Без дітей, без сім’ї людське життя неповне. Виховання дитини – справа нелегка, але доступна кожній дорослій людині, якщо вона буде навчатися основ сімейної педагогіки, підвищувати рівень своєї педагогічної культури. Ось чому важливо розуміти сутність поняття „відповідальне батьківство”. Отож 14.08.2020 р. спеціалістами відділу соціальної роботи з населенням було проведено захід із сім’єю, яка потрапила у складні життєві обставини на тему: «Усвідомлене і відповідальне батьківство».

Метою проведення заходу було: підвищення батьківської компетентності та формування стилю сімейного виховання.

Під час проведення заходу сім’ю ознайомили зі складовими компонентами батьківства, процесом гармонізації сімейних стосунків та основними засадами усвідомленого батьківства.

Також в ході проведення заходу, фахівці надали поради батькам щодо виховання конфліктних дітей, рекомендовано вправи та ігри для розвитку уваги та пам’яті дитини шкільного віку, роздано інформаційні буклети.

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ