Шановні працівники ветеринарної медицини!

Дата: 08.08.2020 21:51

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. Обравши одну з найстародавніх і шанованих професій, ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки об’єднаної територіальної громади  і країни в цілому. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини – віддані своїй професії, оберігають здоров’я населення, турбуються про довкілля і допомагають тваринам – братам нашим меншим.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність. Серед вас є чимало спеціалістів, для яких робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна клопітка праця над підвищенням фахової майстерності. Тож нехай розвивається ваша галузь, хай міцнішає її матеріальна база. Фото без опису

Нехай кожна мить життя радує вас своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею! Вам всім, шановні ветеринари, бажаємо міцного здоров’я, життєвих гараздів, утвердження в професії, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

З повагою, міський голова         Франц СКРИМСЬКИЙ