Запрацювала інтерактивна мапа України з позначенням об’єктів інфраструктури, які запроваджені для підвищення безпеки дорожнього руху

Дата: 04.08.2020 17:09

Відтепер на сервісі відкритих даних транспортної галузі з’явився новий розділ (https://bi.e-transport.gov.ua/road-safety), який містить найактуальнішу інформацію щодо покращення безпеки дорожнього руху у різних областях України. Це будівництво сучасних та безпечних пішохідних переходів і кільцевих розв’язок, встановлення автономного освітлення для покращення видимості у вечірні проміжки часу, облаштування острівців безпеки, світлофорів, автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю “Зважування у русі”, закупівля аварійно-рятувальних машин ДСНС для виїзду на місце ДТП тощо.

Всього на фінансування Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху передбачено 5%  Дорожнього фонду (цьогоріч це 3,2 млрд грн).  У новому розділі “Покращення безпеки дорожнього руху” на транспортному порталі міститься інтерактивна мапа України з позначенням всіх об’єктів інфраструктури, які запроваджені для підвищення безпеки дорожнього руху. Крім цього, є дані про виконавців та статус цих об’єктів.