До уваги жителів громади та району!!!

Дата: 28.07.2020 16:10

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», що набирає чинності 28.07.2020р. з 17 серпня 2020 року впроваджується оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

Враховуючи складність процесу впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, а саме проведення міграції даних – ці роботи триватимуть близько тижня. Таким чином, починаючи з 00.00 5 серпня до 23.59 16 серпня 2020 року не будуть працювати:

- Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);

-  портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);

-  обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);

- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

-  «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);

- публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».

Беручи до уваги вищевикладене повідомляємо наступне:

з 05.08.2020 року по 17.08.2020 прийом громадян державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Управління організації надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ буде здійснюватись виключно в частині консультацій, документи на реєстрацію прийматись не будуть.