Вітаємо з ювілеєм!!!

Дата: 16.07.2020 08:09

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський щиро вітають учасника АТО у Донецькій та Луганській областях, спеціаліста відділу благоустрою та екології  Цимбалюка Анатолія Петровича  з 40 – річним ювілеєм від дня народження.

З днем народження! З ювілеєм!
     Кажуть, що в 40 років життя тільки починається! Вже є життєвий досвід, цілі і цінності.  Ви – справжній приклад надзвичайної сили духу, мужності та незламності.

Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Фото без опису Хай буде багато друзів у Вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди! Миру, достатку, кохання, благополуччя та здійснення мрій! Многая літ!

Нехай Бог береже Вас, Вашу родину та нашу Україну!