До суду скеровано обвинувальний акт щодо директора підприємства, який заволодів бюджетними коштами

Дата: 08.07.2020 13:19

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури спільно з іншими правоохоронцями продовжується активна робота з виявлення порушень у сфері бюджетних відносин.

В межах досудового розслідування кримінального провадження, проведеного за процесуального керівництва Полонського відділу місцевої прокуратури, слідчими Полонського відділення поліції, встановлено, що директор одного із товариств заволодів бюджетними коштами, призначеними на реконструкцію системи опалення у навчальних закладах.

Так, у 2016 році між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та товариством укладено договір про проведення відповідних робіт вартістю понад 800 тис грн.

Виявилось, що взяті на себе зобов’язання підрядник у повному обсязі не виконав, а частиною отриманих від замовника бюджетних коштів заволодів.

Так, до офіційних документів про виконання будівельних робіт директор товариства вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, завдавши збитків місцевому бюджету на суму майже 65 тис грн.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном            шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді у Полонському районному суді.