До уваги полончан!

Дата: 07.07.2020 10:44

ЄС оголошує грантовий конкурс для громадянського суспільства України.

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує конкурс заявок — «Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури».
Цілями конкурсу є:
1. Сприяти сталому розвитку та покращенню екологічного менеджменту в Україні з урахуванням “Зеленої угоди” ЄС (Лот 1: Сталий розвиток).

2. Збільшити потенціал та визнання ключових стейкхолдерів у галузі культури (громадянське
суспільство, органи місцевого самоврядування, інші органи державного сектора) як рушіїв місцевого розвитку (Лот 2: Культура).

3. Підвищити вплив та стійкість незалежних ЗМІ (у тому числі за допомогою розслідувальної журналістики) для сприяння прозорості та підзвітності (Лот 3: Незалежні ЗМІ).

4. Сприяти принципам реформи державного управління та надійному управлінню державними фінансами для більш ефективного врядування (Лот 4: Реформа державного управління). Фото без опису

5. Підтримувати принципи верховенства права та стійких реформ у сфері правосуддя та правоохоронних органах (Лот 5: верховенство права).

6. Підтримувати права людини та захист правозахисників (Лот 6: Права людини).

7. Посилити консультативні та моніторингові ролі аналітичних центрів в імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (Лот 7: Угода про асоціацію між Україною та ЄС).

Детальніше за посиланням — https://gurt.org.ua/news/grants/60751/bull.