Вітаємо з ювілеєм!!!

Дата: 07.07.2020 08:12

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський

щиро  вітають члена виконавчого комітету, генерального директора комунального некомерційного підприємства Полонської районної ради «Полонська районна лікарня ім. Н.С.Говорун»

Савіцького Івана Леонідовича з гарним ювілеєм!

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з днем Вашого народження! Ви присвятили своє життя найблагороднішій справі − турботі про здоров’я людини. Із глибокою вдячністю до Вас наповнені серця тих, кому Ви допомогли і допомагаєте справлятися з важкими недугами, повертаєте їх  до життя. За ці роки ми знаємо Вас як відмінного фахівця, лікаря від Бога, чуйну людину, яка готова розділити і радість, і біль, і тривогу.

У цей день, шановний Іване Леонідовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому. Фото без опису
        Нехай ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку рідної Полонщини.

Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються ваші здобутки, здійснюються мрії та сподівання.