Відбулося ЗНО з німецької, іспанської та французької мов

Дата: 06.07.2020 15:34

6 липня 2020 року учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) складали іспити з німецької, іспанської, французької мов на пункті проведення ЗНО у Хмельницькій середній загальноосвітній школі №18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола. Із 61 особи, яка зареєструвалася на тестування з німецької мови, прибуло на пункт тестування 50 осіб, що становить 81,9 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО у Хмельницькій області. На тестування з французької мови прибули на пункт тестування четверо осіб, що становить 100 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО у Хмельницькій області. Із трьох осіб, які зареєструвалися на тестування з іспанської мови, прибула на пункт тестування лише одна особа, що становить 33,3 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО у Хмельницькій області.

Вищевказаний пункт зовнішнього незалежного оцінювання в Хмельницькій області вчасно розпочав свою роботу із дотриманням протиепідемічних заходів затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

Органи місцевої влади та органи місцевого самоврядування забезпечили своєчасне підвезення випускників закладів загальної середньої освіти Хмельницької області до пункту зовнішнього незалежного оцінювання й у зворотному напрямку із дотриманням рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.