Напередодні професійного свята в поліції Полонного відзначили кращих

Дата: 03.07.2020 11:21

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. Той, хто обирає професію поліцейського, безсумнівно, хоче зробити світ кращим. Принести в життя своїх рідних і сусідів безпеку, а також по-справедливості вирішити їх проблеми.

Привітати правоохоронців Полонського відділення поліції з наступаючим Днем Національної поліції України прийшли заступник голови райдержадміністрації Сергій Нарожний, заступник голови районної ради Юрій Світак, міський голова Франц Скримський.

Поліцейським, які мають кращі показники в роботі та за високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість, зразкове виконання службових обов’язків, уміння працювати в складних умовах та з нагоди відзначення Дня Національної поліції начальник Полонського відділу поліції  Дмитро Гаврилюк вручив  своїм співробітникам Грамоти.

В свою чергу  міський голова Франц Скримський  відзначив кращих у службі працівників поліції та вручив їм Грамоти, подарунки, квіти, а також привітав правоохоронців з наступаючим професійним святом та подякував за забезпечення публічної безпеки в громаді та за високий професіоналізм поліцейських при виконанні службових обов’язків.