Перенесення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 03.07.2020 09:30

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 26 червня 2020 року (Протокол № 25), наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради обєднаної територіальної громади від 30 червня № 119 «Про внесення змін до наказу від 22.06.2020 р. № 104« Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади», конкурс на заміщення вакантних посад комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» переноситься з 17 липня 2020 року  на 04 серпня  2020 року.

Про внесення змін до наказу від 22.06.2020 р. № 104 « Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об’єднаної територіальної громади»