Повернення коштів за пробне ЗНО: що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти

Дата: 02.07.2020 13:13

1 липня 2020 року Міністерство освіти і науки України спільно з ПриватБанком розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні. Що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти?

Кому повертають кошти?
Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування.

Як отримати кошти через ПриватБанк?

Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Як дізнатись про отримання коштів?

Ті учасники, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

Що робити, якщо немає картки ПриватБанку?

Необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити картку безкоштовно за 15  хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

Коли потрібно встигнути оформити картку?

Якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

Що робити, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків? Або якщо за цей час свій номер телефону змінився?

Необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Інструкцію щодо повернення коштів також розміщено на сайті ПриватБанку.

Нагадаємо, цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, учасники пробного ЗНО пройшли його вдома: 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.

17 червня Кабінет Міністрів ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн. 450 тис. грн. з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України