Шановні юнаки та дівчата Полонщини!

Дата: 26.06.2020 15:26

Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та України.
Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії.

В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Зі свого боку запевняємо що органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою, міський голова                                                           Франц Скримський