У Хмельницькій області учасникам бойових дій передано у власність 21,26 тис. га землі

Дата: 17.06.2020 11:09

На сьогодні у Хмельницькій області учасники бойових дій отримали у власність 13 194 земельні ділянки загальною площею 21,26 тис. гектарів. Для ведення особистого селянського господарства бійці отримали 10 880 ділянок загальною площею 20,99 тис. га, для ведення садівництва – 2 314 ділянок площею 271,78 гектара.

Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій,  до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами звернулися 32 778 військовослужбовців. За результатами розгляду звернень 20 894 військових отримали дозволи на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 32,52 тис. гектарів.

Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (4 151), Старокостянтинівському (4 131) та Кам’янець-Подільському (2 962) районах Хмельниччини.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.