Дякуємо від усіх жителів об’єднаної громади.

Дата: 12.06.2020 07:44

Висловлюємо щиру подяку генеральному секретарю МБФ «Карітас України» пані Дзениславі Чайківській і в її особі усьому благодійному фонду, які відкликнулися до нашого звернення про надання благодійної допомоги для боротьби з розповсюдженням вкрай небезпечної гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення і медичних працівників на території громади.

У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, жителі громади, як ніколи, потребують засобів захисту та антисептиків. Приємно, що є люди, які не байдужі до наших проблем і які здатні сприймати чужі біди, як свої.

Завдяки Вашій підтримці наші медичні заклади поповнилися такими необ­хідними засобами захисту. Надаючи допомогу, Ви надали не просто матеріальні цінності, а й подарували захист життя громадян, радість та надію на краще життя. Фото без опису

Дуже приємно жити поряд з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця.

Дякуємо від усіх жителів об’єднаної громади.

Від усього серця, бажаємо здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя.