Дата: 05.06.2020 09:58

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування»,  статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  на виконання Постанов Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20 травня 2020 року №392, зі змінами внесеними Постановою КМУ від 03.06.2020 року №435, та «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 зі змінами, враховуючи протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ (протокол №18 від 05.06.2020 року), з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ вказаної респіраторної хвороби:

1. Внести зміни у розпорядження «Про обмежувальні та інші організаційні

заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ» від 08.05.2020 року №159/2020-р, а саме:

1.  У підпункті 5 пункту 1 слова «проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводяться релігійний захід» замінити словами «проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні». Фото без опису
    2.  Абзац четвертий підпункту 6 пункту 1 викласти в такій редакції:

«діяльності закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;».

1. Абзац дванадцятий підпункту 6 пункту 1 викласти в такій редакції:

«діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;».

1. Абзац другий підпункту 7 пункту 1 викласти в такій редакції:

«легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї;».

1. Підпункт 4 пункту 5 виключити.

2. Зміни набирають чинності з 05.06.2020 року.

Міський  голова                                                              Франц  СКРИМСЬКИЙ