Дата: 03.06.2020 10:38

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування»,  статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  на виконання Постанов Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20 травня 2020 року №392 та «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 зі змінами, враховуючи протокольні рішення позачергового засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру на території Полонського району (протокол №7 від 02.06.2020 року) та позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ (протокол №17 від 02.06.2020 року), з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ вказаної респіраторної хвороби:

1. Внести зміни в розпорядження «Про обмежувальні та інші організаційні

заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ» від 08.05.2020 року №159/2020-р, а саме:

У п.п. 3.1. пункту 3 слова «п’ятниця - санітарний день (проведення комплексу дезінфекційних заходів);» замінити словамии «п’ятниця – робочий день;».

2. Зміни набирають чинності з 02.06.2020 року.

Міський  голова                                                              Франц  СКРИМСЬКИЙ