Прокуратурою вкотре виявлено факти незаконного отримання земельних ділянок

Дата: 02.06.2020 16:56

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури встановлено, що ряд жителів міста Хмельницького звернулись до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області із заявами про приватизацію земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, при цьому приховавши, що раніше вже використали право на безоплатну приватизацію земельної ділянки згаданої категорії.

В подальшому вищевказані громадяни незаконно повторно приватизували дві земельні ділянки на території Полонського району, внаслідок чого із земель державної власності неправомірно вибуло 4 га земель сільськогосподарського призначення.

З метою захисту інтересів держави та повернення незаконно вибулих земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства загальною площею  4 га, вартістю 121,8 тис. грн., Полонським відділом місцевої прокуратури 29.05.2020 до місцевого суду заявлено позов про скасування у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно запису про державну реєстрацію прав на земельну ділянку, поновлення записів у поземельних книгах про державну реєстрацію земельних ділянок та їх витребування на користь держави.

Начальник Полонського відділу

місцевої прокуратури                                                                     Р. Семенюк