Вітання міського голови Франца Скримського з днем Європи!

Дата: 15.05.2020 15:07

Шановна громадо!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.   Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Саме у ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.

День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста.

Цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

Здоров’я  вам, дорогі земляки, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині!

З повагою та найкращими побажаннями,

міський голова                                                       Франц  СКРИМСЬКИЙ