Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 10:57

Дорогі ветерани, визволителі!

У ці травневі дні ми по-особливому вшановуємо подвиг українського солдата у війні, що забрала мільйони життів.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар від нацистської навали. Хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран.

Велич втрат та трагізм жорсткого винищення українського народу – це щоденне нагадування про те, що жоден суспільний конфлікт не можна вирішувати з позицій військового протистояння, анексій, агресій.

Українці засуджують загарбницьку політику. Сьогодні наші бійці ціною власних життів, як їх діди та прадіди, боронять рідну землю, цілісність своєї держави.

Доземно вклоняюсь українському солдату-визволителю!

Пом’янемо ж загиблих. Побажаємо здоров’я героям, які серед нас! Додамо їм тепла та уваги.

8 травня, у День пам’яті та примирення з гідністю зустрінемо перші хвилини миру у звільненій Європі й вільній Україні.

Потиснемо руку ветеранові 9 травня  у День Перемоги - і дамо слово: берегти в Україні мир.

З повагою , міський голова                                                       Франц Скримський