На публікації в газеті «День за днем», на сайтах та телеканалах Виконавчий комітет надає роз’яснення щодо проведення закупівлі ультразвукової діагностичної системи

Дата: 08.05.2020 09:38

Виконавчим комітетом Полонської міської ради ОТГ 13.11.2017 року в системі ProZorro оприлюднено оголошення про закупівлю ультразвукової діагностичної системи на очікувану вартість 1185000,00 грн. Придбання ультразвукової діагностичної системи відбувалось через систему ProZorro, шляхом проведення відкритих торгів. Аукціон відбувся 06.12.2017 року. В електронному аукціоні приймали участь дві юридичні особи: ТОВ «МЕД ЕКСІМ» (цінова пропозиція 1184972,00 грн.) та ТОВ «ВІАС ПЛЮС» (цінова пропозиція 1150000,00 грн.). Закупівля ID UA-2017-11-13-002227-b наявна в загальному доступі в системі ProZorro.

Переможець електронних торгів ТОВ «ВІАС ПЛЮС», в якого придбано комплект  ультразвукової діагностичної системи, до якого входять:

1. базовий блок ACUSON NX3 ELITE,
  2. програмне забезпечення,
  3. операційна система,
  4. кабеля та обладнання,
  5. датчик фазований РН – 2 (застосування – внутрішні органи,кардіологія, нирки, акушерство/генікологія, траскраніальні, швидка допомога),
  6. датчик лінійний VF12-4 (застосування – молочні залози, екстренна медицина, м’язево-скелетні, ортопедія, судини кінцівок, малі органи, щитовидна, вени),
  7. датчик CH5-2 (застосування - акушерство-гінекологія ехо плоду, периферичні судини, урологія, швидка допомога),
  8. ендокавітальний датчик EC10-5W (застосування – акушерство/гінекологія, раннє акушерство, урологія, екстренна медецина). Фото без опису

Вартість повної комплектації ультразвукової системи складає 1150000,00 грн.

Станом на дату формування оголошення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ про проведення закупівлі ультразвукової діагностичної системи закупівельні ціни на ринку аналогічного обладанання складали від 1 750 000,00 грн. до 2 200 000,00  грн., згідно даних аналогічних закупівель системи ProZorro.