Соціальна робота в умовах карантину

Дата: 05.05.2020 10:31

Протягом 20-24 квітня 2020 року відділом соціальної роботи з населенням спільно зі службою у справах дітей та представниками поліції було здійснено виїзди та складено оцінку потреб до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та до сімей, які перебувають під соціальним супроводом. Разом з тим, було здійснено виїзди до сімей, діти, які повернулися на період карантину із закладів інституційного догляду та виховання.

Під час виїздів перевірено задоволення потреб дітей в умовах карантину, зокрема наявність продуктів, ліків, участь батьків у навчальні дітей під час карантину.  Наголошено на виконання батьківських обов’язків, зокрема щодо зловживання алкогольними напоями.

Разом з тим батькам та дорослим членам сімей, надано поради, стосовно передачі корона вірусної інфекції, способи профілактики, обмеження, пов’язані із карантином, і відповідальність за їх порушення.

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ