Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 25.04.2020 22:38

26 квітня в Україні день пам’яті - вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми згадуємо та вшановуємо живих ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи та молимося за полеглих у боротьбі з мирним атомом. У далекому 1986 році Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом.Фото без опису
Але ці втрати були б набагато більшими, якби не мужність та героїзм ліквідаторів: пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на станції.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Вони виграли свою війну з мирними атомом і на завжди залишилися Героями. Вони врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі!

З повагою,

міський голова                                                                                        Франц Скримський

24 квітня голова районної державної адміністрації Анатолій Мороз, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нарожний, заступник голови районної ради Юрій Світак, секретар Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Лариса Сосун, керівник районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Кіслов та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятного знаку жертвам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих ліквідаторів трагедії.