Дата: 13.04.2020 14:46

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування»,  на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 08.04.2020 року №262, внести наступні зміни у розпорядження міського голови «Про обмежувальні та інші організаційні заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ» від 06.04.2020 року №121/2020-р:

1. У пункті 1:

1) У підпункті 8:

в абзаці другому слова «виробами медичного призначення» замінити словами «медичними виробами», а слова «в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку,» виключити;

в абзаці третьому слова «об’єктів поштового зв’язку,» замінити словами «надання послуг хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, робіт із збирання і заготівлі відходів, діяльності»;

2) в абзацах третьому і четвертому підпункту 9 слова «об’єктів критичної інфраструктури» замінити словами «суб’єктів господарювання».

2. У пункті 2:

1) абзац четвертий замінити абзацами такого змісту:

«особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», військовослужбовців та працівників Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які:

провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної, нафтохімічної, машинобудівної промисловості, гірничо-металургійної галузі, галузях транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах, галузі оборонної промисловості; Фото без опису

мають безперервний промисловий цикл;

надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я;

є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню;

включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;

є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.»;

У зв’язку з цим абзаци п’ятий — шістнадцятий вважати відповідно абзацами одинадцятим — двадцять другим;

2) абзац двадцять перший викласти в такій редакції:

«Особа, яка перебуває на самоізоляції, має право звертатися за отриманням медичної допомоги.».

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кулінського О.Ю.

Міський  голова                                                              Франц  СКРИМСЬКИЙ