ЗНО-2020: змінено дати додаткового періоду реєстрації

Дата: 08.04.2020 16:10

З 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб. Про це повідомляє офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти. Ці зміни до п. 21 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року внесено на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2020 № 480.

Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

є учасниками антитерористичної операції та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації;
живуть на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької чи Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;
за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).
Окремо повідомляємо: з огляду на епідеміологічну ситуацію, викликану поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, Міністерство освіти і науки України розглядає можливість уточнення категорій осіб, які можуть реєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання у додатковий період реєстрації.

Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 22 травня 2020 року.

Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.