Розпорядження міського голови Полонської міської ради ОТГ №122 "Про режим роботи ЦНАПу в умовах карантину на території Полонської міської ради ОТГ""

Дата: 08.04.2020 08:35

Керуючись законом України ’’Про місцеве самоврядування”, враховуючи рекомендації розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.03.2020 року №252/2020-р ’’Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області”, статті 30 Закону України ’’Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ’’Про запобігання поширенню на території України корона- вірусу COVID-19”, з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ коронавірусу COVID-19 та з урахуванням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року № 3:

1. Внести зміни в графік роботи Центру надання адміністративних послуг, а саме:

1.  призупинити прийом громадян з 19 березня на період до 24.04.2020 року;
  2.  призупинити прийом звернень громадян в четвер з 17.15 до 20.00 год.;
  3.  запровадити через кожні дві години провітрювання та вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів.
  1. Здійснювати проведення консультацій щодо надання адміністративних послуг в телефонному режимі:  2-01-06 та електронною поштою: cnap_polonne@ukr.net, polonne_reestr_gromada@ukr.net;
  2.  Рекомендувати громадянам та юридичним особам подавати документи до Центру надання адміністративних послуг засобами почтового та телекомунікаційного зв’язку (Единий державний портал адміністративних послуг https://my.gov.ua/). Фото без опису

4.Обслуговування суб'єктів звернення буде здійснюватися лише у виключних випадках та тільки згідно графіку обслуговування за напрямками передбаченими постановою КМУ № 255 від 02.04.2020року:

•  реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання , видача довідки про реєстрацію місця проживання - понеділок,п’ятниця з 9.00 до 12.00;
  •  видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів -вівторок з 9.00 до 17.00;
  •  видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою - середа,четвер з 9.00 до 17.00;

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника Полонської міської ради ОТГ Кулінського О.Ю.